Syntra West
header

Projectbureau

Contact

Projectbureau Syntra West Groep
Spoorwegstraat 14
B - 8200 Brugge
Tel. +32 (0)50 40 30 84
Fax. +32 (0)50 39 06 65
Wegbeschrijving

 

Projectcoördinatoren

 

Lieselotte Verplancke – lieselotte.verplancke@syntrawest.be

Emanuel David – emanuel.david@syntrawest.be

Hermien Wittouck – Hermien.Wittouck@syntrawest.be

Stefaan Windels – stefaan.windels@syntrawest.be

Marion Decock – marion.decock@syntrawest.be

 

 

SyntrAcademy - interne opleidingen en docentencoach 

Indyra Olivier -  indyra.olivier@syntrawest.be

Onze partners

ISO 9001:2008

Met de steun van

© Copyright 2017 door Syntra West vzw| Alle rechten voorbehouden | Algemene Voorwaarden
m.z. Spoorwegstraat 14 | 8200 Brugge België